BG EN

Мая Манолова се зъби на Слави: Действията им са безотговорни, прилепват се към Румен Радев

Епицентър

Мая Манолова се зъби на Слави: Действията им са безотговорни, прилепват се към Румен Радев

44668
на 11.08.2021
Мая Манолова се зъби на Слави: Действията им са безотговорни, прилепват се към Румен Радев
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Безпрецедентен е начинът, по който от ИТН упражниха първия мандат. Така Мая Манолова определи хода на партията на Слави Трифонов, с който днес в Народното събрание, няма да се гласува предложения кабинет с премиер Пламен Николов.

препоръчано

"След като г-н Николов не желае да бъде премиер и оттегли кандадатурата си, няма как да бъде гласуван в пленарна зала. Тоза правен казус, който тепърва ще бъде разискван, сигурно ще стигне и до тълкувателно решение на Конституционния съд“, обясни още Манолова.

"На прага сме на криза, предизвикана от безотговорните действия на ИТН", атакува тя партията на Слави.

Манолова обясни, че предателство би било, ако тя и съпартийците й, са гласували, по думите й, "правителство-марионетка“.

Необходимо е да върнем нормалността в отношенията, трябва да има разговори между партиите извън ГЕРБ и ДПС, каза още тя.

Мая Манолова определи и като прилепване заявените намерения от ИТН за подкрепа на Румен Радев на предстоящите избори.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО) Виктор Димчев пред ПИК TV: Кампанията е тиха, защото всички гледат към сглобка след изборите (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК