ГОРЕЩО
Ето го мъжа, бутнат за 40 евро от Лъвов мост (СНИМКИ)
ЯСНО И ТИХО! Слънцето напича лятно, но следобедните дъждове с гръмотевици и градушки идват ОТНОВО (КАРТИ)
Доц. Стойчо Стойчев за президентските избори: Нищо не е в кърпа вързано и нищо не е сигурно!
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
Бутнаха мъж от Лъвов мост в София
КОМЕНТАРИ
Мая нарече Борисов "рядко щастие". Това е човекът, който й помогна да пребори болестта в Германия...Господ вижда!
575122
на 22.05.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мая Манолова казала за Борисов, че е "рядко щастие".
препоръчано
Знаете на какво е евфемизъм това.
Тая няма страх от Господ.
Борисов й помогна за лечението и операцията в Германия, когато се разболя.
Както лично е помагал на още стотици българи да се излекуват.
После я назначи омбудсман от съжаление и въпреки протеста на ГЕРБ - за да имала какво да работи и да не мислела за болестта...
Сега го нарича "рядко щастие".
Да, няма ненаказано добро, но Мая все пак е жена, майка, баба - би трябвало да въплъщава в образа си изконни добродетели като благодарност, смирение, богобоязън.
свързани новини
Борисов бил "рядко щастие". А тя "рядка свиня" ли е?


