ГОРЕЩО
ТОТАЛЕН ШОК! Заплахата срещу опозорената Теодора Георгиева - пълен фарс! Любимката на Пепи Еврото станала жертва на "ало измама" - дала личните си данни на мним служител на Международния съд
Бизнес ортаци, назначени от Андрей Гюров, ще работят на държавна заплата за "честни избори". Питат служебния премиер кой му ги е предложил
Журналистът Цветан Фиков: Пеевски печели доверие за сметка на ППДБ, защото показва загриженост за хората
Спипаха в голяма лъжа Божидар Божанов - бивш министър звъни на пожар в парламента, възмутен от полулидерa на "Да, България" (ВИДЕО)
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
Политика
МВнР: Намибия даде съгласие да бъдат разкрити избирателни секции на нейна територия
4028
на 30.01.2021
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министерство на външните работи на Намибия ни уведоми с нота, че дава съгласие на територията на страната да бъдат разкрити избирателни секции за провеждане на изборите за народни представители на 4 април 2021 г., съобщават от българското външно министерство.
препоръчано
Намибийската страна изразява готовност да информира Почетното консулство на България в Намибия за актуалните към датата на провеждане на изборите мерки за неразпространение на COVID 19.
ВЪНШНО: И Австралия разреши да се гласува от нейна територия
10384
на 30.01.2021


