BG EN

МВР: Забавянето при влизане през ГКПП "Кулата" е от гръцка страна

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

МВР: Забавянето при влизане през ГКПП "Кулата" е от гръцка страна

4893
на 25.04.2015
МВР: Забавянето при влизане през ГКПП Кулата е от гръцка страна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Няма проблем с българската система на ГКПП „Кулата”. Това съобщиха за  „Фокус” от пресцентъра на МВР.

препоръчано

Проблемът с преминаването на ГКПП „Кулата” е на влизане от гръцката страна. Работи се с пълен капацитет.


По-рано днес читатели и слушатели на ”Фокус” съобщиха за проблем при преминаване на българо-гръцката граница, опашки от превозни средства и няколко часово изчакване. Читател информира, че проблемът на границата е от 2 дни и се чака между 2 и 5 часа на влизане в България. Той поясни, че на границата е работило само едно гише, а към момента вече има 3 работещи.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! Калин Стоянов попиля ППДБ за случая Петрохан: Бойко Рашков да отговори защо им е дал толкова оръжия. Тези хора са извратени и психично болни (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! Калин Стоянов попиля ППДБ за случая "Петрохан": Бойко Рашков да отговори защо им е дал толкова оръжия. Тези хора са извратени и психично болни (ВИДЕО)
ново
Днес: 29
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК