ГОРЕЩО
СЕИР В ПАРЛАМЕНТА! Руди Гела с НОВО представление - захапа здраво устата депутатка от "Величие“: Вие сте най-нагла. Мошеничка! Кога синът ви ще върне парите на... (ВИДЕО)
РАЗКРИТИЕ! Счупиха касичките на "протеста" довечера, кампанията в Тик-Ток спря
ГОРЕЩО В ПИК TV! Борисов: Остават ни 20 метра до финала. След 1 януари ще говорим за оставки и протести (ВИДЕО)
Как компютрите на ВКС се оказаха под контрола на разузнавателни служби на Кремъл
Проф. Михаил Константинов ПОПАРИ политическите мераци на Радев: Клел се е да бъде обединител на нацията - всичко друго ще бъде престъпление
Близък изток
МВР на Либия заяви, че лидерите на „Ислямска държава“ и „Боко Харам“ планират да влязат на либийска територия
12829
на 08.12.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Заместник-министърът на вътрешните работи на Либия Фарадж Салах заяви, че лидерите на „Ислямска държава“ и „Боко Харам“ планират да влязат на либийска територия, предаде тунизийският сайт Réalités.
Изказването бе направено във връзка с информация, според която ръководителите на двете ислямистки групи се намират в либийския град Сирт. Заместник-министърът е отрекъл информацията, че двамата се намират в града, но е допълнил, че двамата правят планове да влязат в Либия.
Колкото до „Ислямска държава“, Салах е заявил, че групата притежава ракети, които могат да достигнат всеки район на Либия, както и някои съседни страни.
препоръчано
свързани новини
Йордания въвежда визов режим за Либия
2514
на 08.12.2015
Израел запазва военно присъствие в Южна Сирия
7612
на 08.12.2025
САЩ, Катар и Израел са провели среща за Газа
6648
на 08.12.2025
Израел обяви нова граница с Ивицата Газа
11051
на 08.12.2025


