ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ГАЛЕРИЯ ШОУ
Меган Янг вече не е Мис Свят, загуби короната заради еротични снимки
21094
на 03.10.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Филипинката Меган Янг официално загуби короната на Мис Свят заради еротична фотосесия.
препоръчано
Журито на тазгодишния конкурс за красота обяви за победителка първата подгласничка французойката Марин Лорфелен.
Провокативната сесия на 23-годишната филипинка е заснета преди една година за списание "Руж" и е естетически доста добре издържана, коментират запознати.
Според правилата за избор на Мис Свят обаче името на победителката не трябва да е замесено в еротични фотосесии, защото трябва да е пример за елегантност, достойнство и стил.
В ОТБОРА НА ЕРГЕНИТЕ: Везенков скъса с Николета
24634
преди 6 часа
Доживотен затвор заплашва жената, която стреля по дома на Риана
23450
преди 21 часа
Йоко Оно имала съмнения, че Джон Ленън "може би е гей"
31464
на 11.03.2026
Известен пластичен хирург защити Джим Кери от злобните критики за външния му вид
32115
на 11.03.2026


