ГОРЕЩО
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Всеки министър в правителството е свързан с европейската политика. Има 9 съвета, в които участват различни министри и всеки министър има в задължението си да прави европейска политика. Това е част от нашата длъжностна характеристика. Това каза в интервю за предаването на БНТ „Панорама” Меглена Кунева, вицепремиер, предаде агенция "Фокус".
Тя заяви, че винаги ще има някой, който в самото начало поставя под съмнение с каква интензивност може да се справи един или друг министър.
„Но министър е политическа позиция. Това не е експертно правителство, това е политическо правителство. Аз вярвам в диалога, в дипломацията“, допълни Кунева.
препоръчано


