BG EN

Мексиканският президент призова за по-голяма интеграция със САЩ и Канада

Америка

Мексиканският президент призова за по-голяма интеграция със САЩ и Канада

2477
на 28.06.2016
Мексиканският президент призова за по-голяма интеграция със САЩ и Канада
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Президентът на Мексико Енрике Пеня Нието призова за по-голяма интеграция с Канада и САЩ в светлината на британския вот за излизане от ЕС. Нието заяви това в Квебек на път за срещата в Отава с ръководителите на Канада и САЩ.

препоръчано

Трите държави са икономически партньори в Северноамериканското споразумение за свободна търговия /NAFTA/ и работят в тясно сътрудничество в сферата на сигурността. На срещата си в сряда техните лидери се очаква да обсъдят и приемат общи стратегии в сферата на енергетиката и околната среда. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 125
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК