ГОРЕЩО
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
СЛЕД ЗЛОВЕЩАТА КАСАПНИЦА: Шокиращи подробности за фаталната гонка със 150 км/ч до София - има ТРЕТА ЖЕРТВА
СРАМНА РАБОТА: Филип Киркоров си приписа заслуги за успеха на Дара, певицата и феновете го съсипаха: Стой си в блатото, руски орк
НЕУСТОЙЧИВО ВРЕМЕ: Слънчево до обед, после - дъжд, гръмотевици и градушки (КАРТА)
Икономист засече Теменужка Петкова за бюджета - предложи на Гълъб Донев да...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мексико и Канада са решени да запазят Северноамериканското споразумение за свободна търговия (НАФТА), дори и ако САЩ се оттегли, предаде "Ройтерс". Това заяви мексиканският икономически министър.
препоръчано
Той обаче подчерта, че е много важна позицията на Вашингтон. Припомняме, че трите страни започнаха втори кръг преговори за предоговаряне на 23-годишното споразумение.
Американският президент Доналд Тръмп заплаши с напускане на НАФТА, ако новите условия не го удовлетворят.
Според него, в момента то пречи на американската икономика, тъй като сънародниците му губят работни места.
свързани новини
Мексико обаче смята, че по-близките връзки в региона всъщност помагат в това отношение.
В Австралия конфискуваха хиляди екзотични хлебарки, някои с размерите на длан
2885
преди 25 минути
САМО В ПИК TV! Какво се случва в Брюксел и Париж? (ЕКСКЛУЗИВНО ВИДЕО)
136718
преди 7 часа
49 души загинаха от жажда насред Сахара
18515
преди 10 часа


