BG EN

Менда Стоянова: Да не гледаме на боб дали депозантите на КТБ ще вложат парите си в магазините или в бурканбанк

ЧАС ПИК

Менда Стоянова: Да не гледаме на боб дали депозантите на КТБ ще вложат парите си в магазините или в бурканбанк

9311
на 25.11.2014
Менда Стоянова: Да не гледаме на боб дали депозантите на КТБ ще вложат парите си в магазините или в бурканбанк

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Да не гледаме на боб дали парите ще отидат в бурканбанк или в магазините. Това каза председателят на временната бюджетна комисия в Народното събрание Менда Стоянова по повод гарантираните депозити, които трябва да получат вложителите на КТБ след 4 декември.

препоръчано

В момента в комисията върви дебат за актуализацията на държавния бюджет. Според БСП, в новата парична рамка следва да се заложат повече приходи, като част от парите щели да влязат в хазната по линия на ДДС. Петър Кънев от червените заяви, че депозантите на КТБ щели да изхарчат 5 до 10% от средствата за потребление.

Според Менда Стоянова от ГЕРБ обаче това е произволна сметка на Кънев, която не бива да се отчита в актуализацията на бюджета.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Търсенето на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО) Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: "Търсенето" на служебен премиер и кабинет са част от предварително готов сценарий (ВИДЕО)
ново
Днес: 126
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК