ГОРЕЩО
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
Фалшивият герой Мирчев и обсесията му по Пеевски - "Да България" е партия с отпаднала необходимост
Кузман Илиев разби опозицията: Борисов и Асен Василев нямат право да говорят за бюджета - кой отвори кутията на Пандора? (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Нападателят на Милан Жереми Менес се завърна по отличен начин сред титулярите на "росонерите". Той отбеляза два гола за успеха с 5:0 над Алесандрия в 1/2-финала реванш за Купата на Италия. След мача французинът заяви, че е много доволен, че отново е в игра.
препоръчано
"Много съм доволен от представянето ми в този мач. Липсваше ми да бъда на терена заедно с моите съотборници. Те винаги са ме подкрепяли, както и президентът Силвио Берлускони и треньорът Синиша Михайлович. Благодаря на всички. Щастливи сме, защото отдавна не сме стигали финал за купата. Вярваме, че ще спечелим трофея. Не сме изминали целия този път до финала, за да загубим", заяви Менес.
Жереми Менес претърпя операция на гърба
4989
на 12.06.2015


