BG EN

Меркел иска разумен пакет от мерки, за да остане Великобритания в ЕС

ЧАС ПИК

Меркел иска разумен пакет от мерки, за да остане Великобритания в ЕС

4692
на 07.01.2016
Меркел иска разумен пакет от мерки, за да остане Великобритания в ЕС
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Германската канцлерка Ангела Меркел заяви днес, че иска на преговорите за предоговаряне на условията на британското членство в ЕС да бъде постигнат разумен пакет от мерки, които да задържат Великобритания в блока, предаде Ройтерс.

препоръчано

"През следващите седмици е особено важно да вземем решения в наш интерес, за да подготвим разумен пакет, който да позволи Великобритания да остане в Европейския съюз", каза канцлерката преди днешната вечеря с британския премиер Дейвид КамерънДейвид Камерън - политик и действащ премиер на Великобритания. Роден в ... към профила във Вилдбад Кройт, в южна Германия.

Там протича конгресът на Християнсоциалния съюз - баварския клон на управляващия консервативен блок ХДС/ХСС, пише БТА. "Но в крайна сметка, разбира се, решението ще вземат британските граждани", добави тя.

 

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО) УНИКАЛНО ШОУ! Бабка по чехли случайно видя Асен Василев на площада и му открадна шоуто пред медиите (ВИДЕО)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК