ГОРЕЩО
36 ГОДИНИ СТИГАТ! Огнян Минчев се подигра жестоко на Радев
СЕНЗАЦИОННА ВЕРСИЯ! Изборите се отлагат най-рано за средата на април. Разгарът на кампанията - по време на великденските празници
САМО В ПИК! ТРИ са абдикациите в демократична България, само тази на Радев е неразбираема, неоправдана и непростима
Социолог ИЗРИГНА: Идиотщина е Радев, който иска да е премиер, да говори за президентска държава
Радев бойкотира Тръмп и не може да е неговият човек в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Вчера, около 02.52 ч. във Второ Районно управление "Полиция" - Бургас, е получено съобщение за горящ лек автомобил "Мерцедес 320", с бургаска регистрация, ползван от 63-годишна бургазлийка, паркиран на ул. "Трета" № 22 в бургаския квартал "Ветрен", предаде burgas24.bg.
препоръчано
Огънят е потушен от един противопожарен автомобил и четирима огнеборци. От инцидента автомобила е напълно унищожен, а е засегнат паркирания в близост л.а. "Додж", с бургаска регистрация / обгоряла е задната броня, задния капак и двата стопа/. Причините за инцидента, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване от служители на Второ Районно управление "Полиция" - Бургас.
свързани новини
Кола горя във Велико Търново
12050
на 01.03.2015
Парламентарната комисия по туризъм ще заседава в Пампорово
2850
преди 1 часа
Пак затварят едната тръба на тунел "Топли дол" на "Хемус", ето кога
7117
преди 17 часа
80 души се потрошиха от поледиците в Русе
10898
преди 17 часа
Проверяват сигнал за насилие във врачанска детска градина
9290
преди 17 часа


