BG EN

Меси ляга под ножа заради проблем с бъбреците

ЧАС ПИК

Меси ляга под ножа заради проблем с бъбреците

10489
на 08.02.2016
Меси ляга под ножа заради проблем с бъбреците
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Звездата на Барса Лионел Меси ще се подложи на операция на бъбреците утре, съобщават каталунските издания "Спорт" и "Ел Мундо Депортиво".

препоръчано

Медиите уточняват, че липсата на аржентинеца от тренировка днес, а и очакваното му отсъствие във вторник и сряда е било обявено като "лични причини" от клуба.

Очаква се хирургическата интервенция върху Меси да бъде възможно най-проста и безболезнена, и да му позволи да тренира още в идния четвъртък.

През декември миналата година се заговори, че Меси има камъни в бъбреците и това е причината за дискомфорта, който едва не го лиши от участие във финала на Световното клубно първенство - 3:0 срещу Ривър Плейт.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО) Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК