ГОРЕЩО
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
СТРАШНА ИЗЛАГАЦИЯ! ППДБ станаха за смях с турнето на прасето: Кой ще бъде свинар - Кокорчо или Пърхота? Девизът ще е "Те освиниха София"
"Висшият пилотаж" на Радев в политиката започва с много ниски топки - тролски армии плюят враговете, фалшиви герои налазиха телевизиите. А българската Мелания Тръмп от "Али експрес"...
МНОГОСТРАДАЛНОТО ЛЕНЧЕ: Какви изроди са Кокорчо и Телото, бе! Оставиха мъжа й без работа, сега и нея. Как може?!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Два дни преди мача между Аржентина и Мексико, на който се очаква да има 80 000 фенове на двата отбора по трибуните, привърженици се биха в една от фен зоните на Мондиала в Катар.
препоръчано
Не е известно кой е инициаторът на сбиването, но се предполага, че феновете на Мексико са обиждали Меси.
Аржентинците пък са скандирали името на голямата звезда, след което започва размяната на юмруци и от двете страни. За щастие инцидентът бързо утихна, без да се стига до по-сериозна намеса на полицията.
Мачът в събота е много важен и за двата тима. Меси и компания загубиха шокиращо от Саудитска Арабия (1:2) на старта, а "ацтеките" завършиха наравно с Полша (0:0).
свързани новини
Синът на Марадона се нахвърли на Меси
11465
на 24.11.2022
Роналдо спечели съдебната битка с Ювентус
13632
на 19.01.2026
Рууни шокира: Имам сериозен здравословен проблем
21046
на 19.01.2026
Ливърпул уволнява Арне Слот
18760
на 18.01.2026
Отиде си президентът на Фиорентина Роко Комисо
15002
на 17.01.2026


