ГОРЕЩО
АЛО, КОЦЕВ! На варненци им писна! Как става фокусът с "превръщането" на общинска земя в частна
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Колтуклиева бясна след поредната гавра на Демерджиев и подчинените му: Не съм преживявала подобна драма досега
СТРАСТИ В НС! Обвиниха Костадинов, че чете чужди опорки от трибуната и лъже за обсега на иранските ракети (ВИДЕО)
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Намираме се в най-опасния период след Втората световна война, заяви министър-председателят на Дания Мете Фредериксен пред медии по време на неформалната среща на Европейския съвет в Копенхаген.
Тя допълни, че, започвайки с хибридните атаки срещу Европейския съюз, Русия на практика вече е пренесла войната и отвъд границите на Украйна, давайки пример със случаите, когато руски дронове умишлено нарушиха въздушното пространство на няколко европейски държави, включително и на Дания.
препоръчано
Фредериксен посочи още, че руският президент Владимир Путин остава най-голямата и пряка заплаха за европейския континент.
свързани новини
Датският премиер Мете Фредериксен отказва да оглави НАТО
24968
на 22.02.2024
Пътници се сбиха в самолет по време на полет, екипажът върна машината обратно
16508
преди 10 часа
Нови забрани и солени глоби за пушенето в Испания
6708
преди 12 часа
Родната къща на Хитлер в Австрия официално става полицейски участък
7696
преди 13 часа
Главният прокурор на Унгария подаде оставка
7310
преди 15 часа


