ГОРЕЩО
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
Делян Пеевски: Заради политически чадър от ППДБ, СРС пусна на свобода директора, обвинен в незаконно заснемане на видеа от ученически тоалетни
Атанас Зафиров: Не се срамуваме за участието си в това правителство
Новите избори - дни преди Цветница
ППДБ ПАК СГАЗИХА ЛУКА: Киселова с НЕОЧАКВАНО РАЗКРИТИЕ за кабинета на Пеевски
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Щети за 4 000 лева са нанесени при поредната телефонна измама в Разград. Това съобщиха от пресцентъра на ОДМВР-Разград. Потърпевшата 53-годишна жена получила обаждането на 1 септември.
препоръчано
В него се твърдяло, че дъщеря й е катастрофирала в Германия и за лечението е нужна голяма сума пари. С.Х. събрала 200 евро и златни накити – четири гривни и ланец с общо тегло 65 грама в зелена чанта и ги предала на 51-годишна жена, работеща като таксиметров шофьор.
Посредничката пък оставила чантата с парите и накитите до информационната табела за манастира „Св.Петър и Павел” близо до село Арбанаси. Отпочнато е досъдебно производство по чл.209, ал.1 от НК.
Мъж заплаши майка си с убийство и я малтретира
3366
преди 47 минути
Жестоко убийство в село Прелез, извършителят е задържан
50134
преди 10 часа
Автомобил се вряза в автобусна спирка в София
68852
преди 16 часа


