BG EN

Механик пострада при трудова злополука в бургаския „Кроношпан”

Инциденти

Механик пострада при трудова злополука в бургаския „Кроношпан”

6956
на 05.12.2019
Механик пострада при трудова злополука в бургаския „Кроношпан”
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Механик пострада при изпълнение на трудовите си задължения в производствената база на „Кроношпан” в Бургас. Той е проверявал в 08:10 часа изправността на агрегатите, но не е спазил правилата по трудова безопасност.

При инцидента е наранена в машините една от ръцете му. Очевидец твърди, че в дървопреработвателното предприятие вече е пристигнала линейка на Спешна помощ.

Няма опасност за живота на работника, казаха от ръководството на завода.

Случаят за неспазените правила по безопасност ще се разследва. Заради създалата се паника в съседните сгради около предприятието и заради синята лампа на линейката от ръководството успокояват, че няма производствена авария, а инцидентът е само трудова злополука, уточнява "Флагман".

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 37
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК