BG EN

Мехмед Реза Мехмед е извратенният кондуктор, блудствал с ученичка в автобус в Пловдив

Темида

Мехмед Реза Мехмед е извратенният кондуктор, блудствал с ученичка в автобус в Пловдив

22488
на 17.05.2019
Мехмед Реза Мехмед е извратенният кондуктор, блудствал с ученичка в автобус в Пловдив
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

73-годишният Мехмед Реза Мехмед е извратеният кондуктор, който преди дни блудства с ученичка в автобус на градския транспорт в Пловдив.

препоръчано

Пред журналисти адвокатът му Евгени Костадинов заяви, че човекът много съжалява за случилото се и признава цялата си вина, предава "Пловдив24".

Мехмед работил като кондуктор в автобус от масовия градски транспорт нв Пловдив. Спрямо него е повдигнато обвинение за блудство, извършено на 2 май по отношение на 13-годишно момиче – престъпление по чл. 149 ал.1 от НК.

До момента е установено, че при престой на последната спирка в автобуса се качило 13-годишното момиче. М.М. отишъл при нея и извършил блудствени действия.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Бащата на Сияна: Потресен съм, че съдът пусна срещу 5000 лв. убиеца на полицая Георги. Когато караш с 60 км над ограничението, това си е живо убийство (ВИДЕО)
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК