ГОРЕЩО
КОПАЯТ ДЪНОТО! Цяла партийна организация на БСП напуска "Позитано" на Зарков (ДОКУМЕНТ)
ПУКНАТИНАТА СТАНА ПРОПАСТ: Мирчев смачкан в bTV след удара на Василев - Манол Пейков като Хубавата Елена ли взриви коалицията?
Петър Витанов РАЗКРИ предлагал ли се е Асен Василев за финансов министър. Ето кои ще са първите стъпки на новия кабинет
Огнено дерби в Лондон
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Дъжд ще вали в цялата страна, в планините ще падне сняг - температурите ще варират от минус 4 до плюс 15 градуса (КАРТА)
СВЕТЪТ ДНЕС
Мианмар може да бойкотира среща за имигрантската криза в Югоизточна Азия
2348
на 15.05.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Мианмар може да бойкотира среща на регионалните лидери, организирана от Тайланд, целта на която ще е да противодейства на настоящата имигрантска криза в Бенгалския залив. Това съобщи AFP, като се позова на информация от президентството на азиатската държава.
препоръчано
„Малко вероятно е да участваме. Няма да приемем, ако те (Тайланд) ни канят само за да намалят напрежението, под което са поставени“, заяви президентският говорител Зау Хтай, след като Тайланд покани азиатските лидери да участват в среща на високо равнище на 29 май в Банкок, пише агенция "Фокус".
Индонезия вади от морето емигранти от Мианмар и Бангладеш
4151
на 11.05.2015


