ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
След края на срещата в парламента, посветена на младежката безработица, в кулоарите на Народното събрание Михаил Миков бе помолен да коментира дали ще свика извънредно заседание, ако ГЕРБ внесат вота си на недоверие.
„Може да го свикам, може и да не го свикам, защото в правилника има текст, според който сроковете не текат по време на ваканция. Всичко е въпрос на правно тълкуване“, заяви Миков, цитиран Novini.bg.
„А и нека все пак да изчакаме ГЕРБ да внесат вота на недоверие, да видим мотивите, тъй като те обявяват от петък, че ще го внасят този вот, а все още няма внесен такъв“, добави шефът на НС. Припомняме, парламентът си гласува ваканция преди изборите, като на последното заседание дори не успяха да приемат закона за МВР.


