BG EN

Миков: Оставката на правителството ще бъде факт между 20 и 25 юли

ЧАС ПИК

Миков: Оставката на правителството ще бъде факт между 20 и 25 юли

5117
на 19.07.2014
Миков: Оставката на правителството ще бъде факт между 20 и 25 юли
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

В дните между 20 и 25 юли оставката на правителството ще бъде факт. Това каза пред журналисти председателят на Народното събрание Михаил Миков след церемонията около първата копка на пътя от село Салаш до Република Сърбия, предаде Радио “Фокус”- Видин.

препоръчано

„Такива са уговорките, за да може президентът в 10-дневен срок да възложи мандатите и съответно да се организират след това изборите от служебния кабинет”, коментира още Михаил Миков.

По думите му, постоянните проблеми с кворума не са изненада. „Доста неща се свършиха от 42-рото Народно събрание, въпреки цялата сложност на политическата конфигурация в резултат на миналогодишните предсрочни избори”, допълни председателят на Народното събрание Михаил Миков.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цъка ли Баба Алино 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ново
Днес: 84
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК