BG EN

Миков: Отнемането и замразяването на социални права на служителите в сектор "Сигурност" са неприемливи за БСП

Политика

Миков: Отнемането и замразяването на социални права на служителите в сектор "Сигурност" са неприемливи за БСП

4160
на 08.11.2015
Миков: Отнемането и замразяването на социални права на служителите в сектор Сигурност са неприемливи за БСП
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

„Отнемането и замразяването на редица социални права на служителите в сектор "Сигурност", но и на други големи групи от населението, залегнали в основата на предложения бюджет за 2016 г., са напълно неприемливи от гледна точка на нашата парламентарна група“. Това пише председателят на БСП Михаил Миков в отговор на писмо на УС на СФСМВР, с което беше отправена покана към народните представители на БСП ЛЯВА БЪЛГАРИЯ за среща с представители и членове на синдикалните организации в сектор "Сигурност", по повод на внесения от управляващите проект на бюджет за следващата година. Миков е категоричен, че такава среща трябва да се проведе незабавно. „Считаме, че подобни десни мерки водят единствено до повече бедност и повече несправедливост. Поради това ние няма как да ги подкрепим и ще отстояваме позициите си срещу този законопроект с всички средства на парламентарната демокрация“, допълва още той. С настоящото писмо председателят на БСП потвърждава още веднъж готовността на парламентарна група на БСП ЛЯВА БЪЛГАРИЯ да проведе среща във взаимно удобно и за двете страни време и място. „И да обсъдим в спешен порядък възможностите да защитим малкото останали незасегнати от това управление социални права и придобивки на българите“, посочва той.

препоръчано

 

            „Не бива да се срещаме на площада, когато Вие организирате протестна проява, защото това може да бъде повод за спекулации от всякакъв характер, предполагам нежелани и от Вас“, заключва Михаил Миков.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 88
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК