ГОРЕЩО
РЕВЕТЕ, ХЕЙТЪРИ! Дара носи МИЛИОНИ ЕВРО за икономиката на България
ХЕММММ БОЛИ, ХЕММММ ПАРИ: Прецаканият Манол Пейков го раздава непукист, ама му смъди отзад
ГУЗЕН НЕГОНЕН БЯГА: "Моралният" съдник Ивайло Мирчев се отказа от интервю за БНР след екшъна с разносвача
БЪЛГАРИЯ ЛИКУВА! Васил Найденов, Димитър Маринов, Мария Бакалова и много други поздравиха Дара за огромния успех (СНИМКИ)
НАДВИСВАТ ОБЛАЦИ! Рукват нови валежи с гръмотевици, захладнява, над 1800 м пада сняг, кодът е ЖЪЛТ (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на Народното събрание Михаил Миков и народни представители ще участват в честванията в местността „Оборище“ по повод 138-та годишнина от Априлското въстание, съобщиха от пресцентъра на Народното събрание.
препоръчано
В 11.00 часа пред паметника „Оборище“ ще започне тържествен молебен-водосвет. По-късно ще се проведе официална церемония – поклонение.
Михаил Миков ще поднесе цветя на паметника „Оборище”. И тази година по традиция ще бъде връчена наградата „Оборище”, учредена от Сдружението на възрожденските градове и общности „Възраждане за XXІ век“. Председателят на Народното събрание ще произнесе слово по случай паметната дата.


