BG EN

Мила Йовович: Абортът е ужас

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Мила Йовович: Абортът е ужас

17088
на 16.05.2019
Мила Йовович: Абортът е ужас
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Абортът е ужас и това е най-меката дума, която мога да използвам, е заявила Мила Йовович.

препоръчано

Американската актриса в профил в социална мрежа разкри за свое тежко преживяване. Тя е разказала как преди две години по време на снимки в Източна Европа е била приета в болница и принудена да се лиши от носено в нея дете. "Аз през цялото време бях в съзнание и заради това преживяване все още сънувам кошмари", е написала звездата от филма "Петия елемент".

"Предполагам, че нито една жена не иска да премине през този Ад", е посочила още Йовович. Тя е допълнила, че жените трябва сами да решават дали да запазят своя плод или не.

"Със закона, който забрани абортите в Алабама, бременните жени са застрашени още повече. Те ще бъдат принудени да правят аборти в мизерни условия, а не в специализирани клиники", е заявила още артистката, цитирана от газета.ру.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Наталия Господинова с важни новини от Варна: Делото срещу Коцев и компания е блокирано заради участието на двама от обвиняемите в листите на ППДБ (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Наталия Господинова с важни новини от Варна: Делото срещу Коцев и компания е блокирано заради участието на двама от обвиняемите в листите на ППДБ (ВИДЕО)
ново
Днес: 92
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК