Милена Тодорова с втори медал на Световното по биатлон

0
02.02.2020
0
7518

Българката Милена Тодорова спечели втори медал на Световното първенство по биатлон за юноши и девойки в Ленцерхайде (Швейцария). След среброто в индивидуалната дисциплина в понеделник, днес българката завоюва бронз в спринта на 7,5 километра.

Браво! Владимир Илиев донесе първи медал за България от европейското по биатлон

Българинът Владимир Илиев спечели бронзов медал в масовия...

на 28.02.2016

22-годишната биатлонистка от Троян допусна три грешки в двете стрелби, но компенсира със силно ски-бягане, за да финишира трета на 48,4 секунди след победителката Анастасия Шевченко от Русия, предава БНР.

Шевченко стреля без грешка и спечели златото, а втора остана норвежката Аасне Скреде с една грешка в стрелбата и изоставане от 40,9 секунди.

Другите две българки се представиха неубедително. Любомира Пехливанска допусна шест пропуска на огневия рубеж и остана 69-а на 5:49.7 минути след победителката, а Мария Здравкова не завърши състезанието.

Смятате ли, че властта трябва отново да затегне мерките заради увеличените случаи от коронавирус?