ГОРЕЩО
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
Представителите на ДПС на форума СРАС проведоха редица важни разговори (СНИМКИ)
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
ЩЕ ЛЕЖИ ДОЖИВОТ: Повдигат четири обвинения срещу похитителя на Наталия
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Вицепремиерът Пулев след срещата с ръководството на "Райнметал": Няма договор, няма пари, няма терен (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министрите от правителството на Росен Желязков, което вчера предаде властта на скандалния кабинет на Андрей Гюров, се завърнаха на работа в парламента.
препоръчано
Вицепремиерът Томислав Дончев и довчерашният министър на вътрешните работи Даниел Митов заеха обичайните си места от времето, преди да напуснат пленарна зала - на първия ред.
Отново като редови депутати в Народното събрание се завърнаха бившият министър на енергетиката Жечо Ставков, на правосъдието - Георги Георгиев, на външните работи - Георг Георгиев.



