ГОРЕЩО
АПЕЛ ДО ЕВРОПЕЙСКАТА И БЪЛГАРСКА ПРОКУРАТУРА! Николай Бареков е престъпник, източил над 2 млн. евро от европейския бюджет! (ДОКАЗАТЕЛСТВА)
САМАТА ИСТИНА! Стефан Димитров: Дара е по-добра от Лайза Минели!
Германският "Билд“ ни слави покрай Дара: Ето ги 20-ТЕ ПОВОДА ЗА ГОРДОСТ!
ЛЕТЯЩ СТАРТ: Радев направи толкова смени във властовия караул за 5 дни, колкото други не успяха за 5 години
Константин Проданов: Налагаме спешни мерки и промяна на бюджетната философия - няма да намаляваме заплати
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министърът на енергетиката на САЩ Рик Пери ще посети Украйна и Полша следващата седмица, предава Reuters, цитира Фокус.
По време на посещението си министърът ще се срещне с длъжностни лица, участващи в износа на въглища и втечнен природен газ, ядрена енергия и кибернетична сигурност. Агенцията добавя, че Пери също ще посети Унгария и Чехия.
На 11 септември руският енергиен министър Александър Новак и Рик Пери проведоха разговори в Москва, по време на които обсъдиха начините за сътрудничество между Москва и Вашингтон, целящи да осигурят стабилност на световните енергийни пазари, тяхната прозрачност и дългосрочна устойчивост, пише агенцията.
препоръчано
свързани новини
Американският Сенат одобри Рик Пери за министър на енергетиката
4903
на 02.03.2017
Рик Пери се отказа от борбата за Белия дом
6093
на 12.09.2015
Рик Пери ще обяви дали ще се кандидатира за президент през юни
6070
на 15.05.2015


