ГОРЕЩО
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
Паун Цонев в ПИК и "Ретро": Българското здравеопазване – болните носят щастие! Директорите на болници с космически заплати да кажат „мерси“ на Иван Костов
МЪЛНИЯ! Осъдиха окончателно Асен Василев след 4-годишна битка
Виктор Димчев за арестите на общинари по аферата "Баба Алино": Кметовете там са на ППДБ. Кметът на Варна за жалост не е арестуван наново. Толкова за корупцията...
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Благодаря на БСП за инициирания дебат за електронните винетки, той стана част от информационната кампания, от която имат нужда българите. Това каза министърът на регионалното развитие Петя Аврамова по време на разискванията по електронните винетки.
препоръчано
„Уважаеми народни представители, преди всичко искам да благодаря на ПГ на БСП, на Георги Свиленски и на Димитър Данчев за това, че предизвикаха и инициираха този дебат. Той стана част от информационната кампания, от която имат нужда българските граждани. Имахме възможност днес да разискваме проблемите с въвеждането на електронната система за таксуване по републиканската пътна мрежа", заяви Петя Аврамова, цитирана от "Фокус".
свързани новини
Депутатите разискват електронните винетки с министър Петя Аврамова
10061
на 15.02.2019
Петя Аврамова: Пътят Видин-Ботевград ще бъде факт
12512
на 24.01.2019
Министър Петя Аврамова: Автомагистрала „Хемус“ готова до 2024 г.
18588
на 19.01.2019
Петя Аврамова: Електронните винетки се пускат в продажба в понеделник
12811
на 14.12.2018


