BG EN

Министър Ангелкова ще се срещне с туристическия бизнес и местната власт от Карлово

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Министър Ангелкова ще се срещне с туристическия бизнес и местната власт от Карлово

5003
на 07.04.2016
Министър Ангелкова ще се срещне с туристическия бизнес и местната власт от Карлово
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министърът на туризма Николина Ангелкова ще посети Карлово на 8 април (петък) и ще обсъди актуални въпроси за развитието на сектора в региона с представители на бизнеса и местната власт. Това съобщиха от пресцентъра на министерството.

препоръчано

От 14:30 часа министър Ангелкова ще разгледа туристическия комплекс „Старинно Карлово”, част от чиито обекти са реставрирани като туристическа атракция по проект от Оперативна програма „Регионално развитие“ и със средства на общината. Тя ще бъде придружавана от кмета на общината Емил Кабаиванов.

Сподели:
Бомба x
Спортът променя тялото и ума Спортът променя тялото и ума
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цветанка Андреева за метежите на Радев и ППДБ: Сценарият е да се дестабилизира цялата система и през следващата година да влезем в спиралата на нови избори и нестабилни парламенти (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК