BG EN

Министър Маринов с добра новина за полицаите - има 5 милиона за коледни бонуси

Политика

Министър Маринов с добра новина за полицаите - има 5 милиона за коледни бонуси

14148
на 13.12.2018
Министър Маринов с добра новина за полицаите - има 5 милиона за коледни бонуси
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Всеки един полицай от системата на МВР ще получи по 100 лева коледен бонус, като заделената сума за това е близо 5 милиона лева. Разбира се, бихме искали да дадем повече, но на този етап това са ни възможностите. Тези бонуси са оценка за дейността им през цялата година. Това обяви пред журналисти вътрешният министър Младен Маринов след края на церемонията "Полицай на годината" 2018, съобщава "Новини.бг".

препоръчано

,,Разбирам исканията на полицейските синдикати за бонуси от 390 лева, но – пак подчертавам – възможностите ни са ограничени. Провеждан е диалог с тях, ситуацията им е обяснена, но ако пожелаят да протестират, те са в правото си да го направят. На този етап възможностите са ограничени с перо персонал'', коментира министърът и допълни, че дори наказаните служители през годината ще получат допълнително възнаграждение, "тъй като не всички са калпазани".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: Правителството падна - депутатите гласуваха оставката на кабинета Желязков с пълно мнозинство (СНИМКА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: Правителството падна - депутатите гласуваха оставката на кабинета "Желязков" с пълно мнозинство (СНИМКА)
ново
Днес: 33
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК