ГОРЕЩО
СУПЕР ШОУ! Сгащиха бившата вицепремиерка Недина в центъра на София - преследват я с въпрос за.... (ВИДЕО)
Градушка с размери на мандарина удари Трявна (ВИДЕО)
Половин България ще е в жълто за дъжд и студ утре (КАРТА)
ИЗВЪНРЕДНО! Пътни експерти предложиха три сериозни мерки на новата власт, с които да се намалят фаталните катастрофи
РАЗСЛЕДВАНЕ НА "БЕЗПАРТИЕН": Николай Бареков и милионите (ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
Министър-председателят на Индия е шокиран от трагедията в американския град Орландо
5664
на 13.06.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят на Индия Нарендра Моди изрази съболезнования към роднините и близките на жертвите на нападението в американския град Орландо, заявявайки, че е шокиран от случилото се, предаде РИА Новости, цитирана от Фокус.
„Шокиран съм от стрелбата в Орландо. Моите мисли и молитви са с пострадалите и със семействата на загиналите“, написа Моди на своята лична страница в социалната мрежа „Туитър“.
препоръчано
При стрелбата в гей-клуба в Орландо бяха убити 50 души, а още 53 бяха ранени. Нападателят бе ликвидиран по-късно по време на престрелка с полицията.


