ГОРЕЩО
„Топлофикация Перник“ дари високотехнологична апаратура на Профилакториума: Инвестиция в здравето и бъдещето на Перник
Доц. Стойчо Стойчев пред ПИК TV: Няма нова политическа вълна, а преразпределение на вот за държавната хранилка (ВИДЕО)
ПЪРВО В ПИК! Пеевски сигнализира прокуратурата за недопустима намеса на служебния министър в работата на професионалния състав на МВР
Хекимян осветли пъклените планове на Васко Ухото: Иска да превърне този прекрасен столичен район в новото сметище на София
ПИК TV! ЦИК с нови данни за предстоящите избори: Купените 12 837 машини са от 2021 г., ремонтите им се поемат от държавата (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Конгоанският национал Оливие Н`Сиабамфуму ще направи първа тренировка с "Миньор" (Перник) днес, пише “Меридиан Мач”. Чернокожият футболист е 26-годишен и играе като полузащитник. В кариерата си е носил екипите на "Калмар", АЕК (Атина), "Асколи" и "Кротоне", а за последно е играл в Норвегия.
препоръчано
Още двама чужденци ще се опитат да убедят треньора Николай Тодоров-Кайзера, че имат качества да заиграят в пернишкия клуб. Това са нападателят Амаду Конте и външният халф Дидие Пас. Двамата са с френски паспорти, като през последните години са играли в Шотландия. Конте е защитавал цветовете на "Хибърниън", а Пес се е подвизавал в "Дънди".
Феновете на ЦСКА изригнаха: Ние не сме Левски, не правим шпалири
3152
преди 40 минути
Сигнал за измама взриви кръга в “Б“ Областната група в Пиринско
5707
преди 5 часа
Лудогорец обявиха: И ЦСКА е в битката за титлата
6057
преди 6 часа
Братът на крило на Манчестър Юнайтед кара проби в Ботев Пловдив
6692
преди 9 часа


