BG EN

Мирисът на цигари отблъсква най-много на първа среща

ШАРЕН СВЯТ

Мирисът на цигари отблъсква най-много на първа среща

8445
на 06.07.2015
Мирисът на цигари отблъсква най-много на първа среща
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Мирисът на цигари най-бързо може да охлади страстите, показва ново изследване на британски учени. Анкетата е проведена от компания за производство на артикули за орална хигиена. Резултатите показват, че половината от участниците не са целували партньора си на първа среща заради силен мирис на цигари.

препоръчано

На второ място е лукът, за който гласували 27 % от анкетираните, а 12 на сто казват, че най-много ги отблъсква лошата техника при целувката. Анкетата показва още, че 87% от мъжете очакват целувка на първа среща, а само 37% от жените имат същите очаквания.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК