ГОРЕЩО
Черно море и Локо Пловдив в пряк дуел за петото място
Антон Кутев ПРЕДРЕЧЕ политическата анихилация на партиите, които...
Стойчо Стойчев: Гюров много обичаше да се показва, да се снима, да се изтъква, да се саморекламира. Докато Радев е друго нещо
СКАНДАЛ В "ПРОМЯНАТА": Един от най-важните им хора в Бургас напусна партията
ГОРЕЩО В ПИК: Сянката на НПО над България: как непрозрачните финанси и зависимости подкопават демокрацията и защитават интересите на "жълтопаветието"
ЧАС ПИК
Миро: Има Бог! Баща ми се излекува от рак, а майка ми оздравя след инсулт
50641
на 26.12.2013
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Повярвах в Бог на 14 години. Това разкри певецът и композитор Миро в предаването „Преди обед” по Би Ти Ви. На тази възраст нашумелият изпълнител започнал да се замисля и да си задава екзистенциални въпроси от типа – какъв е смисълът на живота, защо се е родил и защо точно в България, а не примерно в Америка и т.п.
препоръчано
Така „се запалил по Христос”. Постепенно той повлякъл във вярата си и цялото семейство – сестра си, баща си и майка си. И не съжалява за това.
Баща ми беше болен от рак, но сега е жив и здрав. Майка ми имаше инсулт, но е жива и здрава, разкри певецът жестоките драми в семейството.
Миро е убеден, че Бог помага на него и цялото му семейство.
Антон Кутев ПРЕДРЕЧЕ политическата анихилация на партиите, които...
53561
преди 1 часа
Политическа криза на Острова, чакат Стармър да подаде оставка
11914
преди 1 часа


