ГОРЕЩО
Състезание с моторни шейни на Мальовица
МРЕЖАТА ГЪРМИ за активистката на ППДБ Малчева: Борисов и Пеевски ли са виновни, че баща й е крал гориво и е бил в затвора
ГЕРБ представи управленска си програма „България 2030“ (ВИДЕО/ДОКУМЕНТ)
Мика Зайкова: ПРЕКАЛИХА. Гюров може да ни вкара във война с 10-годишното споразумение с Украйна
Travellove – посоката, в която започват истинските пътувания (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Опасно близък е Миро от "Каризма" с най-красивата българка в Европа. 19-годишната българка Лидия Иванова грабна престижната титла на конкурс "Мис Европа Глобус", който се проведе в Ню Йорк преди няколко дена, припомня столичен ежедневник.
препоръчано
Малко преди конкурса Миро беше на турне в САЩ, където е прекарал няколко дена с красивата нашенка и се похвали с това в социалната мрежа. През април тази година Лидия взриви медиите, обявявайки, че е в близки отношения с тийнидола Джъстин Бийбър. Мълвата носи, че двамата са имали тайна любовна авантюра, която Иванова упорито крие и до днес.
свързани новини
Българка покори Щатите! Нашенката спечели титлата „Мис Европа” (снимки)
11271
на 24.11.2015
ГЕРБ представи управленска си програма „България 2030“ (ВИДЕО/ДОКУМЕНТ)
28305
преди 1 часа
Travellove – посоката, в която започват истинските пътувания (СНИМКИ)
8894
преди 2 часа


