ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Янкулов ПРОЧИСТИ затвора в София от директора му
НАПРЕЖЕНИЕ! Константин Мишев предупреди служебното правителство: Не си играйте с огъня! Това, което вършите в Кърджали и Благоевград, прилича на нов възродителен процес
ГЪРМИ ПОРЕДНО НЕДОВОЛСТВО срещу служебната власт - Агенцията за борба с градушките излиза на протест
Известният актьор Симеон Владов пред ПИК TV: Театърът отдавна се премести в парламента, по улиците и в медиите за съжаление - става ми омерзително, политиците ни мислят за глупави (ВИДЕО)
ХАОС И БЕЗЗАКОНИЕ! Гюров вече е куца патица насред чистка на неудобните. Защо, Йотова?
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Японката Мисаки Дой спечели титлата на турнира по тенис за жени в Люксембург в награден фонд 250 хиляди долара. На финала японката победи Мона Бартел (Германия) с 6:4, 6:7(7), 6:0.
препоръчано
Дой загуби втория сет след тайбрек, но в третата част не даде нито гейм на съперничката си. Японката направи четири пробива в двубоя и не допусна нито един.
24-годишната Дой, 92-а в световната ранглиста, завоюва първи трофей в кариерата си в турнирите на УТА. Бартел пък не успя да вземе четвърта титла в кариерата си.
Полуфиналите при мъжете в Маями носят два полюсни сюжета
4452
преди 1 часа
Григор Димитров може да излети от Топ 100
19554
на 21.03.2026
Изнесоха данни за милионите на Григор Димитров
102897
на 17.03.2026
Григор Димитров ще търси реванш срещу белгиец в Маями
9348
на 17.03.2026


