BG EN

Митко Тодоров е новият директор на дарителски фонд "13 века България"

ГОРЕЩО
БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Митко Тодоров е новият директор на дарителски фонд "13 века България"

13322
на 29.07.2015
Митко Тодоров е новият директор на дарителски фонд 13 века България
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Правителството избра Митко Тодоров за изпълнителен директор на Управителния съвет на Националния дарителски фонд "13 века България". Той ще довърши мандата на досегашния директор проф. Греди Асса, който е освободен от длъжност.

препоръчано

Митко Тодоров е завършил висшето си образование в гр. Лвов, Украйна. Бил е офицер в Българската армия в структурите на нейните културни учреждения, както и директор на театър "Българска армия". От 18.06.2010 г. до 25.03.2013 г. е изпълнявал длъжността заместник-министър на културата. Фондът има за цел да организира и подпомага дарителска дейност, извършвана от български и чуждестранни физически и юридически лица в подкрепа на образованието, науката, културата, възстановяването и опазването на исторически и културни ценности, здравеопазването и други социални сфери. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 20 май - Телците да очакват финансови проблеми, Скорпионите да се оставят в ръцете на Съдбата САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 20 май - Телците да очакват финансови проблеми, Скорпионите да се оставят в ръцете на Съдбата
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Общинският съветник Димитър Данаилов с екшън коментар за транспортната стачка и за управлението на Васил Терзиев: Кметът е отсъстващ гражданин (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Общинският съветник Димитър Данаилов с екшън коментар за транспортната стачка и за управлението на Васил Терзиев: Кметът е отсъстващ гражданин (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 132
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК