BG EN

Митов и Бехчетова са шампиони на плажна борба на феста в Албена

Други спортове

Митов и Бехчетова са шампиони на плажна борба на феста в Албена

3772
на 09.06.2015
Митов и Бехчетова са шампиони на плажна борба на феста в Албена
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Николай Митев ("Берое", Стара Загора) и Сезен Бехчетова ("Рилски спортист 2000", Самоков), станаха абсолютни шампиони на плажна борба в 8-то издание на олимпийския фестивал в Албена. Митов стана победител и при тежките, а Бехчетова победи в кат. "лека".

препоръчано

В надпреварата се включиха общо 24 състезатели, по 8 във всеки стил. А схватките приключиха с шоу, в което се бореха момичета с момчета. Двудневният фестивал е в 7 вида спорт - футбол, лека атлетика, баскетбол, тенис на маса, плажен волейбол, плуване и плажна борба, в който сили ще мерят над 500 млади състезатели. Надпреварата е под мотото "Да открием олимпийските надежди на България".

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО) ТОТАЛЕН ШОК! Ивайло Мирчев се закани да реже главата на министъра на енергетиката (ВИДЕО)
ново
Днес: 39
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК