BG EN

Митрополит Николай бие камбаните в прослава на Бойко Борисов

Региони

Митрополит Николай бие камбаните в прослава на Бойко Борисов

17952
на 03.10.2016
Митрополит Николай бие камбаните в прослава на Бойко Борисов
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пловдивският владика Николай ще бие камбаните за прослава на премиера Бойко Борисов и правителството. Днес митрополитът е изпратил дори писмо до министър-председателя, с което го уведомява за намерението си, съобщава "24 часа".

препоръчано

Тържественият звън ще е от всички църкви на територията на пловдивската епархия. Причината е, че правителството е финансирало пловдивската митрополия, за да закупи родната къща на екзарх Стефан в Смолян. Имотът е бил обявен на публичен търг, на който владиката Николай е играл и го е спечелил. Неговите планове са да направи къщата музей на третия български екзарх.

Тържественият звън едновременно ще е за обявяване на доброто дело и за прослава на премиера Борисов, написал Николай на министър-председателя. Владиката обаче нямало да обяснява какъв е приноса на правителството заради напрегнатата предизборна ситуация.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК