BG EN

Михаил Ходорковски ще се бори за правата на несправедливо осъдените

СВЕТЪТ ДНЕС

Михаил Ходорковски ще се бори за правата на несправедливо осъдените

2846
на 06.01.2014
Михаил Ходорковски ще се бори за правата на несправедливо осъдените
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Михаил Ходорковски обяви, че ще се бори за правата на несправедливо осъдените в Русия, предадеУНИАН.

препоръчано

„Това изобщо не е свързано с политиката. Разбирам отговорността, която нося пред гражданското общество, пред средствата за масова информация и пред тези хора, които ми помогнаха да изляза на свобода. Аз също искам да помогна на другите хора", коментира Бившият директор на ЮКОС.

"Не мога спокойно да живея, знаейки, че в затворите се намират хора, лишени от свобода по политически причини. Мисля, че е задължение на всеки нормален човек да се бори за освобождаването на несправедливо осъдените”, заяви Ходорковски.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 11 декември: Девата да не си и помисля за пътуване през граници, Козирогът го дебне КАТ
ПИК TV x
ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО) ТЕЖКИ ВРЕМЕНА! От ИТН след хвърлената оставка на кабинета: Бащите на хаоса са Асен Василев, Ивайло Мирчев, Радостин Василев, Костадин Костадинов и Ивелин Михайлов (ВИДЕО)
ново
Днес: 89
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК