ГОРЕЩО
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
ХОЛИВУД ПО БЪЛГАРСКИ! Дачков зачеркна новите "звезди" Гюров и Кандев: Пълен кич и потрес - произвеждат се абсолютно посредствени хора в супергерои
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Симеон Дянков и Асен Василев обядват в един и същи ресторант (СНИМКИ)
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Бившият нападател на ЦСКА Мишел Платини се възмути от поведението на играчите на Ашдод по време на проверката с червените, която бе прекратена в 90-ата минута. Бразилецът призна, че е изгледал видеото с грубите изпълнения на израелците, след което ги коментира:
"Кой е този отбор, срещу който игра ЦСКА? Те си мислят, че това е футбол? Видях видеото със 17-те момента, където за щастие не счупиха крака на някого. Може би не познаваха феновете на ЦСКА, но вече знаят за тях".
препоръчано
Мишел Платини е дал гаранции, че Косово ще бъде приета във ФИФА
7654
на 29.07.2015


