ГОРЕЩО
ГОРЕЩ СЛУХ! Радев готви офанзива за София - избира между две млади остриета за кмет
Гълъб Донев с ПОСЛЕДНИ НОВИНИ около бюджета - ето кога го внасят в парламента
Радев анонсира предстояща среща с Алексадър Вучич
АКЦИЯТА В НЕСЕБЪР: Белезници за шефа на ВиК и заместника му, заковали ги с белязани пари
ВРЕМЕ ЗА ПЛАЖ! Слънцето напича, валежи са възможни следобед само на изток и над планините (КАРТИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
32-годишна жена бе прегазена от "Ауди" на колелото пред офис сградата SPS в пловдивския квартал "Тракия", съобщи в. "Марица”.
препоръчано
Шофьорът помел жената, докато пресичала на пешеходна пътека и след това избягал с пълна газ. Очевидци на катастрофата станали момче и момиче, които веднага се обадили на 112.
Инцидентът е станал малко след 16:00 часа. По първоначални данни автомобилът е бил със сливенска регистрация.
Състоянието на жената е тежко, съобщи дежурният лекар в Центъра за спешна медицинска помощ.
Тя е с травма на главата, гърдите, счупен крак и ръка. Има опасност за живота й.
Тя е откарана в шоковата зала на Университетска болница "Свети Георги" в Пловдив.
КАТО ФАКЛА: Кола изгоря на магистрала "Хемус" (СНИМКА)
7088
преди 1 часа
ИНЦИДЕНТ: Жена падна в необезопасена шахта и загина
13112
преди 4 часа
Тир заля Ришкия проход с бира от изсипани на платното каси (ВИДЕО)
12809
преди 17 часа


