ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Aрестуваха 28-годишната преподавателка Диана Фарнер, обвинена в секс със 17-годишен ученик. Учителката сама се предала на полицията, след като научила, че е издирвана от властите по обвинения в секс престъпления, съобщават американски медии.
Родители и ученици са в шок от случилото се. Учителката е обвинена в сексуални отношения със 17-годишен ученик от гимназия Юниън Академи Чартър в Монро. Връзката им започнала по-рано тази година.
Разследването на полицията продължава. Стражите на реда призовават всички ученици, които може да са имали непристойни контакти с Фарнер, да съобщят за тях. На Фарнел е забранено да осъществява контакт с жертвата си, също й е забранено да се доближава до дома му, училището или работата му.
Фарнел бе арестувана само по едно обвинение в секс с ученик. Възможно е обаче списъкът на обвиненията да се увеличи. Преподавателката е пусната под гаранция в размер на 10 000 долара.
Фарнел отказа да коментира обвиненията. „Те учат децата ни на морал и етика. Училището е много хубаво. Много съжалявам, че това се случи точно там“, каза родителят Беки Зазеки. По думите й, Фарнел не е преподавала на детето й, но е научило за обвинението.


