ГОРЕЩО
Последната любов на Любен Дилов-син с РАЗТЪРСВАЩА ИЗПОВЕД: Не знам дали ще се науча да говоря за теб в минало време (СНИМКИ)
Панделиева за КАСАПНИЦАТА в София: Две говеда се състезавали по пътя - стотици хора са заложници на бясното пилене на гуми и никой овластен не решава проблема
Проф. Чорбанов накара всички да замлъкнат с ТАЗИ ИЗПОВЕД за Любен Дилов (СНИМКИ)
Мрежата се ВЗРИВИ от ГНЯВ: Дано умрете цялата гейска група "калашниците"!
СЕНЗАЦИОННО РАЗКРИТИЕ! Учени установиха: Глобалното затопляне удължава дните - за първи път от 2,6 млн. години 24-часовата константа рухва
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Млада шофьорка пострада леко при катастрофа снощи до Пловдив. Инцидентът е станал минути преди полунощ между селата Ръжево и Черноземен. Лек автомобил „Сеат“ се блъснал в дърво извън пътя. На място служителите на реда установили, че колата управлявала 24-годишна жена.
Тя е оставена под лекарско наблюдение без опасност за живота. Тестът с дрегер отчел наличие на 0,49 промила алкохол в издишания от водачката въздух. Случаят е отработен по административен ред.
препоръчано


