13155
на 01.10.2014
Младежите на Реал сразиха разградските орли пред рекордна публика на Герена

ПИК с нов канал в Телеграм

Младежите на Лудогорец записаха второ поражение в груповата фаза на Шампионска лига. "Орлите" загубиха с 0:3 от Реал Мадрид в двубой, който се състоя пред рекордна за юноши в България публика. Мачът се игра на стадион "Георги Аспарухов" пред пълен сектор "В". Първата среща тимът на Атанас Димов отстъпи на Ливърпул с 0:4.

Две попадения в днешната среща отбеляза Ласо (52,90) и едно добави Седрес (18). Попадението отбеляза Седрес в 18-ата минута, пише sportal.bg.

Младият испанец се възползва от центриране отдясно и с левия крак вкара красив гол, забождайки топката в горния ляв ъгъл.

В 52-ата минута гостите отбелязоха за втори път. Точен бе Ласо. Младокът излезе на чиста позиция и с прецизен изстрел по земя не остави шанс на стража на българите.

В 31-ата минута Томас Цвятков излезе сам срещу вратаря, но пропусна да се разпише. Ударът му бе спасен от стража на гостите.

В 41-ата минута Реал възможност да вкара второ попадение. Молина се озова очи в очи със стража на "орлите" Господинов, но си пое дълго топката и вратарят предотврати опасността.

В 57-ата минута като по чудо Реал не направи резултата класически, след като играч на испанците пропусна на празна врата от 2-3 метра.

В 77-ата минута Реал създаде поредното опасно положение. Харпър стреля от ляво по диагонала, но този път Господинов бе заел правилна позиция и успя да парира.

Двубоят се игра пред рекордна за юношеска среща публика. Голяма част от сектор "В" на "Герена" бе пълен, като повечето от присъстващите бяха млади хора и деца.

ЛУДОГОРЕЦ: 1. Господинов, 37. Керчев, 39. Михайлов, 41. Гергов, 46. А. Георгиев, 13. Любомиров, 28. Цвятков (75-Петров), 34. Димитров, 31. Кирилов (57-Китов), 40. Александров (68-Канчев), 45. Антонов

РЕАЛ МАДРИД: 1. Оливерос, 4. Лиенхарт, 5. Кушчевич, 12. Дани Фернандес, 14. Регулион, 6. Молина, 8. Санчес (78-Перес), 11. Ласо, 18. Фебас, 20. Седрес (65-гарсия), 9. Майорал (68-Харпър)

САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да очакват материални успехи, Везните ще сключат успешни сделки САМО В ПИК! Алена с ексклузивен хороскоп за неделя - Близнаците да очакват материални успехи, Везните ще сключат успешни сделки
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Доган пак дойде в централата на ДПС - едри мъжаги го пазят с телата си (СКАНДАЛНО ВИДЕО)