BG EN

Младежи се млатиха на варненска бензиностанция

ЧАС ПИК

Младежи се млатиха на варненска бензиностанция

5388
на 14.01.2016
Младежи се млатиха на варненска бензиностанция
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Двама млади мъже са се сбили снощи на Автогарата във Варна, съобщиха за Topnovini.bg от полицията. Спорът, избухнал между тях, в един момент е прераснал във физическа саморазправа.

препоръчано

Неприятната случка се е разиграла около 19:30 часа на бензиностанцията, намираща се в непосредствена близост. Първоначално до полицията е подаден сигнал за сбиване между две компании, но когато униформените отишли на място, станало ясно, че участниците са само двама.

Мъжете се познават, като мотивът за конфликта помежду им е личен, уточниха от пресцентъра на ОД на МВР – Варна. Малко повече е пострадал единият, който е с леки наранявания  по тялото, но до необходимост да бъде откаран в болнично заведение не се е стигнало.

От полицията не уточниха нито възрастта, нито постоянното местожителство на участниците в свадата, като подчертаха, че разследването по случая продължава.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО) В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК