ГОРЕЩО
КОЙ СТОИ ЗАД СМЪРТТА НА ЗАГАТОТО: Търсят лаптопи, телефони и сметки в биткойни
ДВЕ ГОДИНИ ТАЙНА ПОДГОТОВКА ЗА "ДОНДУКОВ" 2: Мирчев разсмя жълтите павета - щабове има, кандидат - йок
Александър Симов: Гюров и Кандев вече изглеждат нелепо, жалко звучат призивите на Борисов за единен десен кандидат
Разсипаха Гюров от подигравки заради позьорско PR-видео с бейзбол
Лудогорец търси трета поредна победа в първенството – Ботев Враца дебне за изненада в Разград
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Младеж се намира в изключително тежко състояние, след като е бил атакуван от акула в морето край източното крайбрежие на Австралия, съобщава AFP.
препоръчано
Инцидентът е станал недалеч от място, където преди няколко месеца японец на 41 години загуби живота си, след като краката му бяха откъснати от акула.
Спасителите от туристическо градче на около 190 км. южно от Бризбейън, са се отзовали на сигнала за нападнат от акула човек. Мъжът е плувал с дъска за бодиборд заедно с двама свои приятели, когато се появила акулата.
Двамата приятели са го извадили от водата и са извикали спасители. Оказана му е била помощ на място и след това е бил откаран до болница с хеликоптер.
свързани новини
Акула загина при автомобилна катастрофа
10319
на 11.06.2015
Ужас! Акула разкъса момче пред ужасените погледи на родителите му
16697
на 13.04.2015
Това е лицето на хаоса във Варна
44752
преди 3 часа
Проговори един от КЛЮЧОВИТЕ свидетели по трилъра "Петрохан"
72734
преди 4 часа


