ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК! Плъзна слух, че телефонът на Алексей Петров е разкодиран - ето каква е истината
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Диана Дамянова с екшън коментар за президентските избори и мераците на Кандев и Христанов: Йотова ще е на балотаж с голяма преднина, ако бъде подкрепена от Радев (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Петър Кичашки с топ анализ какво ще се случи след мирното споразумение между САЩ и Иран. До края на годината Тръмп ще свали картите на Путин и за Украйна (ВИДЕО)
СТУПОР НА "ПОЗИТАНО" 20: Тайният план на Радев разтресе БСП
Докато МВР министърът пише статуси във Фейсбук и обикаля медиите - ръст в броя на жертвите на пътя
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Младеж от пловдивското село Труд изчезна безследно. От публикация в социалните мрежи става ясно, че за последно е видян в петък. Момчето, което се казва Георги, работи в Стъкларския завод.
препоръчано
В петък е бил на работа, като колегите му са го видели. Бил е нощна смяна, след което следите му се губят. Вече трети ден Георги е в неизвестност, а родителите и близките му се притесняват. Подаден е сигнал, в полицията.
Те умоляват всеки, който има информация за младежа, да не се колебае да позвъни на тел. 0894733180.
Откриха мъртва издирваната 62-годишна жена от село Александрово
10319
преди 5 часа
Повдигнаха обвинение на още един мъж за зверското убийство в Плевенско
10326
преди 9 часа


