ГОРЕЩО
МНОГОСТРАДАЛНОТО ЛЕНЧЕ: Какви изроди са Кокорчо и Телото, бе! Оставиха мъжа й без работа, сега и нея. Как може?!
Софийският университет отново влезе в престижни световни класации на университети
Емил Радев за мигрантите в ЕС: Който няма право да остане, да бъде върнат незабавно
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
Слави с ТЕЖКИ ОБВИНЕНИЯ срещу ППДБ: Това са патологични лъжци - мамят от интерес, от страх и за кеф (ДОКУМЕНТИ)
Предполага се, че причина за инцидента са неравности по пътя и висока скорост
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
22-годишен младеж от хасковското село Караманци е загинал на място при катастрофа малко преди обяд. Той пътувал с автомобила си по пътя между Хасково и село Въгларово, съобщи Нова телевизия.
препоръчано
Колата излетяла от пътя и спряла странично след близо 200 метра. Момчето е починало на място. За да бъде извадено тялото му, се наложи пожарникари да срежат смачканите ламарини.
Предполага се, че причина за инцидента са неравности по пътя и висока скорост. Според предварителните изчисления на разследващите вероятно колата се е движела с близо 150 километра в час, за да излети толкова далеч.
Шофьор се заби в телена ограда след гонка с полицията
3831
преди 47 минути
Джип на Столична община се блъсна челно в патрулка в центъра на София (ВИДЕО)
20748
преди 14 часа
Шофьор почина в колата си след удар в паркирани автомобили
17954
на 20.01.2026
Катастрофа на пътя Кюстендил – Дупница
8718
на 20.01.2026


